Animeal - chovatelské potřeby : vše pro Vaše miláčky

Doporučené produkty

Konzervy Happy dog

Konzervy Happy dog

Vlhké krmivo pro psy HAPPY DOG se vyrábí výlučně z čerstvého masa (původ Německo), bez sóje a bez rostlinných přísad a taktéž bez umělých barviv a konzervačních látek. Psí konzervy obsahují jen jeden jediný zdroj proteinů (Single Protein) a proto jsou obzvláště vhodné ke krmení při nesnášenlivosti běžných krmiv a při alergiích.

Cena: od 35kč,-
Happy dog Flocken vollkost 10 kg

Happy dog Flocken vollkost 10 kg

Happy Dog Flocken Vollkost - Classic Flakes je nové kompletní vločkové krmivo ve vynikající PREMIUM kvalitě.

Je ideální pro dospělé psy s potravní přecitlivělostí a také pro štěňata jako štěněčí  kaše. Happy Dog Flocken Vollkost jsou ideální kompletní psí vločky pro všechny přecitlivělé psy s normální až mírně zvýšenou potřebou energie. Jsou vhodné také jako štěněčí  kaše pro štěňata od 4. týdne života.

Cena: 699,-
Magic pearls 7,6 l

Magic pearls 7,6 l

MAGIC Pearls kočkolit je revolucí v průmyslu podestýlek pro kočky.S ním budete jako zákazník zasvěcen do nové sféry podestýlek. Nová technologie: adsorpce je chemická reakce, při které dochází ke změně fyzikálních vlastností, na rozdíl od absorpce, kterou používají obyčejné kočkolity. Magic Pearls pelety adsorbují moč během několika sekund a zůstávají na dotek suché. Zápach není jen zachycen, ale zcela eliminován. Tento adsorpční proces také ničí bakterie. Bezkonkurenčně ekonomický. Pouze jeden 7,6 litrový pytel Magic Pearls vydrží vaší kočce dva měsíce. S jinými podestýlkami musíte použít takové množství čtyřikrát. Pohltí všechny pachy a drží je uvnitř.

Cena: 175,-
České Budějovice

Fr. Ondříčka 46
sídliště VLTAVA
(vchod z parkoviště za KD Vltava)

Telefon: 721 276 131
E-mail: animeal@seznam.cz

Po - Pá 9.00 - 17.30
So 8.30 - 11.00